Skip to main content

Veebimajutus on sinu kodu internetis – seal saad hoida oma kodulehte, faile, ja postkasti. Strateeg.ee on partneriks kahele veebimajutuse teenust pakkuvale firmale: Elkdata OÜ (www.veebimajutus.ee) ja Hostinger (www.hostinger.ee).

Veebimajutuse promokoodid

Veebimajutuse teenuse tellimisel on võimalik saada allahindlust.

Elkdata OÜ pakub promokoodiga „STRATEEG“ tasuta e-posti ja veebimajutuse teenust esimeseks 3 kuuks, sealt edasi 8,25€+km/kuu

3 kuud tasuta majutus

Hostinger pakub promolingiga liitumisel 3 kuud tasuta veebimajutust, edasi 2,79€+km/kuu

3 kuud tasuta majutus
  1. Soodustuse saamiseks valige oma vajadustele vastav veebimajutuse teenusepakkuja ja pakett.
  2. Valige endale sobiv domeen ning kontrollige selle saadavalolu.
  3. Registreerimisprotsessi jooksul märkige Veebimajutuses sooduskoodiks „STRATEEG“ ning kontrollige, et Teie tellimusele on kohaldatud allahindlust. Hostingeri puhul rakendub soodustus lingile vajutades automaatselt.
  4. Valige arveldusperiood ning tasuge arve.

SOODUSKOOD

STRATEEG

Kui me saame Teid aidata kodulehe loomisega, võite uurida meie teenuse kohta lähemalt ja huvi korral võtta meiega ühendust. Samuti saame aidata parandada kodulehe külastatavust SEO abil.

Veebimajutuse hind ja Eestis levinud paketid

Siin tabelis on toodud kahe teenusepakkuja paketid koos hindadega ja ülevaatega pakettide omadustest.

 Veebimajutus.ee pakett Start (sobib e-postiks)Veebimajutus.ee pakett Standard (kodulehele ja e-postile)Veebimajutus.ee pakett Pluss (ärile)Radicenter.ee pakett StarterRadicenter.ee pakett ÄriRadicenter.ee pakett Äri+Radicenter.ee pakett E-post ja DNS
Kuutasu alates (hindadele lisandub käibemaks 20%).4.92 €7.42 €10.75 €3.25-7.49 €6-13.99 €12-27.99 €3.99-4.99 €
Kettamaht50 GB150 GB250 GB256 GiB512 GiB1 TiB64 GiB
E-posti aadresse25piiramatultpiiramatultpiiramatultpiiramatultpiiramatult25
Ühe e-postkasti suurus5 GB10 GB15 GB16 GiB64 GiB128 GiB8 GiB

Veebimajutus.ee on tunnustatud teenusepakkuja ja väga hea klienditoega. Nad on tegutsenud üle 18 aasta selles valdkonnas ning on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. Paljude jaoks on kasulik ka Veebimajutuse blogi, kus jagatakse nippe ja nõuandeid, kuidas tegutseda veebis ja äris edukalt.

Ettevõtte Radicenter arenemislugu sai alguse 24 aastat tagasi ning 2009. aastal võeti kasutusele üle-Euroopaline kaubamärk Radicenter. Siin on ettevõte välja toodud mitmeid eeliseid, mis võivad teenusetarbija jaoks olulised olla.

Veebimajutuse teenust kasutatakse kogu ettevõtte tegevuse vältel, mistõttu on oluline teenusepakkuja valikul teha läbimõeldud ja kindel otsus. Soovitame pöörata tähelepanu lisaks tasule ka muudele tingimustele ja analüüsida nende vastavust Teie ettevõtte vajadustega: millised on teenuse kiirus, klienditeeninduse korraldus, turvalisus ja andmekaitse. Kui olete leidnud endale sobiva teenusepakkuja, soovitame uurida veebimajutuse teenuse promokoodi võimalusi.

Kas on võimalik saada tasuta veebimajutust?

veebimajutuse sooduskoodJah, on võimalik saada tasuta veebimajutust. Paljud veebimajutuse ettevõtted pakuvad piiratud funktsioonide ja ressurssidega tasuta veebimajutuse pakette. Need on tavaliselt mõeldud üksikisikutele või väikeettevõtetele, kes ei vaja palju salvestusruumi ega ribalaiust ning soovivad lihtsalt olla veebist leitavad. Samuti on mitu ettevõtet, mis on spetsialiseerunud tasuta veebimajutuse teenuste pakkumisele, näiteks FreeHosting.com, 000webhost ja InfinityFree. Eestis kasutatakse palju ka keskkonda www.wordpress.com, kus on võimalik luua blogileht formaadis sinunimi.wordpress.com. 

Siiski on oluline meeles pidada, et tasuta veebimajutusel on tavaliselt piirangud, näiteks piiratud salvestusruum, ribalaius ja tehniline tugi. Lisaks ei pruugi nad pakkuda sama töökindluse ja turvalisuse taset kui tasulised veebimajutuse teenust pakkuvad ettevõtted. Kui Teie jaoks on veebileht oluline ja soovite, et see oleks edukas, tasub investeerida tasulisse veebimajutusse, mis sisaldab rohkem funktsioone ja ressursse.

Kahe ja enama kodulehe puhul on võimalik need koondada ühe veebimajutuse alla ehk kui on üks veebimajutus olemas, siis ei ole teist vaja juurde. Kui tellitud veebimajutuse teenus võimaldab, siis on võimalik isegi kümneid kodulehti koondada ühe veebimajutuse alla. Selle võimaluse kohta võib juurde lugeda lähemalt inglise keeles.