Skip to main content

Strateeg on vabakutseliste kogukond

Strateeg.ee koondab üheks tervikuks erineva spetsialiseerumisega digiturundajad. Meil on ühine eesmärk pakkuda kliendile tulemuslikku ja kvaliteetset teenust. Strateegi kaastöölised on hoolikalt valitud ja kontrollitud vabakutselised, kes on oma valdkonna parimad praktikud ning valmis projektipõhisteks väljakutseteks ja edulugudeks.

Tehtud tööd
Vallo Põldaru

Vallo

Digistrateeg, SEO spetsialist

Kerli

Projektijuht

Meie teenuseid usaldavad

Kõik kliendid

SEO

Kairi

SEO spetsialist

Endo

SEO spetsialist

Marta-Liina

SEO spetsialist

Liina

SEO kirjutaja

Liina

SEO kirjutaja

Külli

SEO kirjutaja

Kristiina

SEO kirjutaja

Marta-Liina

SEO spetsialist

Arendus

Juan

Disainer – UI, UX

Mart

Arendaja

Mathias

Arendaja

Liitu meiega

Loe lähemalt

Konsultatsioon

Samuel

Ärijuhtimine ja müük

Alari

Tasuline reklaam

Marika

Meiliturundus

Kärt

Üritusturundus

Koostööpartnerid

Miks vabakutseliste võrgustik, mitte agentuur?

Väikeste agentuuride ressursid on piiratud. Üldjuhul katab üks inimene mitut valdkonda ning head ollakse ainult paari teenuse pakkumisel. Vabakutseliste kaasamisel saab projekti valida spetsialistid, kellel on eelistatud valdkonnas kogemus. Sealhulgas pole tegemist masstoodangu, vaid personaalse lahendusega –suhtlus toimub otse spetsialistidega ning nii ei jää info käsuliini või bürokraatia taha kinni.

Meie eesmärk ei ole sulle teenuseid müüa, vaid leida vajalikud lahendused ja inimesed parima tulemuse saavutamiseks.

Küsi nõu

Eestis on kümneid agentuure ja sadu digiturundust ning kodulehti pakkuvaid ettevõtteid ja vabakutselisi. Oleme kaks aastat otsinud ja testinud, et leida oma ala parimad ja usaldusväärseimad eksperdid. Täna oleme kindlad, et kõige paremaid tulemusi toovad endised või praegused turundusjuhid, kellel on lai silmaring ja kogemustepagas. Nüüd on nad leidnud oma nišši ja sellega sügavuti edasi tegutsenud – pea kõik meie liikmetest on ka ise ettevõtjad ning ajas leidnud oma meetodid ning süsteemi, kuidas luua väärtuslikke tulemusi.

Meie nõuded läbib tavaliselt 1/7 vabakutselisest, samuti pakume soodsa hinna eest parimat võrgustikku ja tugisüsteemi ettevõtte turunduse uuele tasemele viimiseks. Meie peamine tugevus on päringute suurendamine – oleme kõige kogenumad lead generation valdkonnas.

Räägi oma vajadustest

Liitu meiega

Kui tunned, et võiksid sobituda meie vabakutseliste võrgustikuga ja soovid panustada Strateegi tegemistesse, sealhulgas leida uusi sõpru. jagada oma kogemust ning täita ja soovitada tööampse, siis võta meiega julgelt ühendust!

Võta ühendust