Skip to main content

Vallo Põldaru

SEO, CRO ja UX. Koolitaja ja spetsialist

Vallo Põldaru, SEO spetsialist

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Vallo on pikaajalise kogemusega digistrateeg, kelle fookuseks on SEO ja kasutajakogemus (UX).

Sellesse ajavahemikku mahub erinevates digiturunduse valdkondades töötamine, ettevõtlusega alustamine ja oma SEO-suunitlusega agentuuri Strateeg loomine ning tihe koostöö teiste agentuuridega. Tänasel päeval aitab Vallo ettevõtjatel leida parimaid viise oma kodulehelt maksimumi välja pigistamisel.

Vallo klientide hulka kuuluvad Delfi, TalTech, Karupoeg Puhh, City Motors, Reisidiilid, Arens, Sõbralt Sõbrale jpt. Ka on Strateegi asutaja töötanud rahvusvaheliste SEO klientidega nii Ameerikas, Balil, Saksamaal, Inglismaal, Norras, kui muidugi ka lähiriikides.

Koolitused

Igapäevaselt tegeleb Vallo oma klientide kodulehtede paremaks muutmisega. Vajadusel lisaks ka konsultatsioonid, nõustamised ning regulaarsed koolitused erinevates digiturundust õpetavates koolides.

Tänasel päeval saab Vallot kuulata Veebimajutuse ja Proua Eksperdi korraldatavates koolituses ja tasuta kodulehe tegemise väljakutsetes, kus osaleb iga kuu tuhandeid huvilisi.

Näited koolitusest

  • MOST koolitusfirma aasta koolitajate TOP3
  • Hiiumaa Arenduskeskus
  • Geenius Meedia SEO sisekoolitus
  • Delfi ajakirjanike SEO sisekoolitus
  • Veebimajutuse tasuta kodulehe tegemise väljakutse
Võta ühendust

Tagasiside

“Meil on ülimahukas portaal, mille külastajaskond on sisuliselt kogu Eesti rahvas. Sellise suurusega uudistesaidi SEO ja UX-i hetkeolukorda pidevalt jälgida on väga raske. Seetõttu oli meil hea meel teha koostööd ekspertidega, et saada põhjalik ülevaade meie seisust. Saime paljudele hüpoteesidele kinnitust ja seega enesekindlust oma strateegiaga edasi minna.”

Piret PõldojaDelfi

“Otsisime SEO koolitajat, kes suudaks lahti rääkida SEO põhiolemuse, peamised reeglid ja tuua näiteid, seda nii lihtsalt kui võimalik. Vallo täpselt seda tegi. Koolitus oli põhjalik, täis häid nõuandeid ja kõik küsimused said vastatud. Vallo oli paindlik ja kohanemisvõimeline vastavalt osalejate tasemele.”

Mari-Liis HirvHiiumaa Arenduskeskus

“Vallo puhul kehtib 100% väljend "Tuli, nägi, võitis". Seda me muidugi teadsime, et ta on SEO osas tipptegija, aga tema anne lektorina oli veidi hall tsoon palkamise hetkel. Tugevusest annab siiski aimu oma saabumise aastal kohe Aasta lektori konkursil TOP3 hulka jõudmine, kus häälteõigus oli ainult õpilastel. Vallo on suhtleja ning tugev lektor.”

Erki TammlehtMOST Ärikool

“Väga hea koolitus ja koolitaja! Saime baasteadmised SEO-ga seonduvast ja suudame nii sisuloome kui ka müügi tarvis nüüd palju teadlikumad olla ning edasi selle kaasabil tegutseda.”

Jane BarboGeenius Meedia

Internetiturunduses jäävad ellu tugevamad. Tänapäeva infokülluses on keeruline orienteeruda ning leida need õiged inimesed ja allikad, keda usaldada. Strateeg.ee eesmärk on edendada koduleheomanike teadmisi ning kasvatada arusaama strateegilisest ja mõõdetavast internetiturundusest.

Koolitused on hea viis, mis aitab suurtel ja väikestel ettevõtetel saada ajakohased teadmised ja näpunäited oma äri kasvatamiseks.

SEO koolitused ja konsultatsioon

Kuigi meil on võimekus pakkuda koolitusi kõigil peamistel digiturunduse teemadel, siis oleme spetsiaaliserunud SEO valdkonnale. Meie pikaajaline kogemus SEO agentuurina on loonud meile toimiva süsteemi ning strateegia, mis toob edu pea meie igale kliendile. Tutvu lähemalt meie klientide edulugudega.

Enamik koolitusi oleme läbi viinud sisekoolitusena, sama info saab omandada ka vajaduspõhise individuaalse konsultatsiooni käigus.

Märksõnad ja eeltöö

Kuidas tasuta tööriistade abil leida parim info märksõnade ja konkurentide osas?

Küsi pakkumist

SEO tekstid

Kuidas luua kodulehele sisu, mis meeldiks Google’le sama palju kui külastajale?

Küsi pakkumist

Analüütika ja jälgimine

Kuidas oma kodulehe SEO tulemusi jälgida ja ajas parandada?

Küsi pakkumist

Teised koolitused

Lisaks SEO koolitustele viime läbi ka teisi digiturunduse teemalisi olulisi koolitusi. Nendel teemadel koolitame ärikoolides igapäevaselt ning saame pakkuda neid ka laiemale publikule. Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus peamistes digiturunduse valdkondades ning oleme sulle hea meelega abiks.

Kodulehe tegemine

Kuidas luua 6 tunniga WordPressi koduleht, mis toob sulle kümneid päringuid iga nädal?

UX ja UI

Kuidas kodulehe välimus ja kasutajakogemus panna maksimaalset kasu tooma?

Google Ads

Kuidas Google tasulise reklaami abil oma klientide arvu õigesti kasvatada?

Sotsiaalmeedia

Kuidas luua sisu, mis nii teksti kui visuaali poolest paeluks sihtgruppi.

Copywriting

Kuidas õige sõnastuse abil huviliste tähelepanu püüda ja hoida?

Müügikoolitus

Kuidas müügivihjed päris klientideks pöörata ja müügikõnesid teha?

Küsi pakkumist

Koolitajad

Stateeg.ee koondab üheks tervikuks erineva spetsialiseerumisega digiturundajad.  Strateegi kaastöölised on hoolikalt valitud ja kontrollitud vabakutselised, kes on oma valdkonnas võimekust tõestanud ning on valmis uuteks väljakutseteks ja edulugudeks.

Vallo Põldaru

Vallo Põldaru

Digistrateeg, SEO spetsialist

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Sellesse ajavahemikku mahub erinevates digiturunduse valdkondades töötamine, ettevõtlusega alustamine ja oma SEO-suunitlusega agentuuri Strateeg loomine ning tihe koostöö teiste agentuuridega.

Alari

Digistrateeg, Google Ads

Samuel

Digistrateeg, ärijuhtimine

Kärt

Sotsiaalmeedia ja sisuloome

Marika

Copywriting, meiliturundus

Telli koolitus või konsultatsioon

  •  

Võta ühendust

  1. Räägi oma vajadustest ja ideedest
  2. Koostame sobiva koolitusplaani ja pakkumise
  3. Valmistame koolituse ette ja viime läbi
  4. Vajadusel pakume edasist tuge ja teenuseid

Lisainfo

Kerli Epro
kerli@strateeg.ee
 5482 1450