KOOLITUSED

Internetiturunduses jäävad ellu tugevamad. Tänapäeva infokülluses on keeruline orienteeruda ning leida need õiged inimesed ja allikad, keda usaldada. Strateeg.ee eesmärk on edendada koduleheomanike teadmisi ning kasvatada arusaama strateegilisest ja mõõdetavast internetiturundusest.

Koolitused on hea viis, mis aitab suurtel ja väikestel ettevõtetel saada ajakohased teadmised ja näpunäited oma äri kasvatamiseks.

Edulood ja tagasiside

“Väga hea koolitus ja koolitaja! Saime baasteadmised SEO-ga seonduvast ja suudame nii sisuloome kui ka müügi tarvis nüüd palju teadlikumad olla ning edasi selle kaasabil tegutseda.”

Jane BarboGeenius Meedia

“Vallo teadmised, koolitamisoskus ja põhjalikkus on midagi väga erilist ja haruldast. Ta on kindlasti esimene inimene, kelle poole SEO küsimustes pöördun.”

Kairi RebaneKogemusteraapia

“Vallo puhul kehtib 100% väljend "Tuli, nägi, võitis". Seda me muidugi teadsime, et ta on SEO osas tipptegija, aga tema anne lektorina oli veidi hall tsoon palkamise hetkel. Tugevusest annab siiski aimu oma saabumise aastal kohe Aasta lektori konkursil TOP3 hulka jõudmine, kus häälteõigus oli ainult õpilastel. Vallo on suhtleja ning tugev lektor.”

Erki TammlehtMOST Ärikool

Toimunud koolitused

2022

  • Geenius Meedia SEO tekstide kirjutamise siseinfo
  • Delfi ajakirjanike SEO sisekoolitus
  • Veebimajutuse tasuta kodulehe tegemise väljakutse

Lisaks sellele iga kuu privaatsed konsultatsioonid, klientide nõustamised ning regulaarsed koolitused erinevates digiturundust õpetavates koolides.

SEO koolitused

Kuigi meil on võimekus pakkuda koolitusi kõigil peamistel digiturunduse teemadel, siis oleme spetsiaaliserunud SEO valdkonnale. Meie pikaajaline kogemus SEO agentuurina on loonud meile toimiva süsteemi ning strateegia, mis toob edu pea meie igale kliendile. Tutvu lähemalt meie klientide edulugudega.

Enamik koolitusi oleme läbi viinud sisekoolitusena, sama info saab omandada ka vajaduspõhise individuaalse konsultatsiooni käigus.

Märksõnad ja eeltöö

Kuidas tasuta tööriistade abil leida parim info märksõnade ja konkurentide osas?

Küsi pakkumist

SEO tekstid

Kuidas luua kodulehele sisu, mis meeldiks Google’le sama palju kui külastajale?

Küsi pakkumist

Analüütika ja jälgimine

Kuidas oma kodulehe SEO tulemusi jälgida ja ajas parandada?

Küsi pakkumist

Teised koolitused

Lisaks SEO koolitustele viime läbi ka teisi digiturunduse teemalisi olulisi koolitusi. Nendel teemadel koolitame ärikoolides igapäevaselt ning saame pakkuda neid ka laiemale publikule. Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus peamistes digiturunduse valdkondades ning oleme sulle hea meelega abiks.

Kodulehe tegemine

Kuidas luua 6 tunniga WordPressi koduleht, mis toob sulle kümneid päringuid iga nädal?

UX ja UI

Kuidas kodulehe välimus ja kasutajakogemus panna maksimaalset kasu tooma?

Google Ads

Kuidas Google tasulise reklaami abil oma klientide arvu õigesti kasvatada?

Sotsiaalmeedia

Kuidas luua sisu, mis nii teksti kui visuaali poolest paeluks sihtgruppi.

Copywriting

Kuidas õige sõnastuse abil huviliste tähelepanu püüda ja hoida?

Müügikoolitus

Kuidas müügivihjed päris klientideks pöörata ja müügikõnesid teha?

Küsi pakkumist

Koolitajad

Stateeg.ee koondab üheks tervikuks erineva spetsialiseerumisega digiturundajad.  Strateegi kaastöölised on hoolikalt valitud ja kontrollitud vabakutselised, kes on oma valdkonnas võimekust tõestanud ning on valmis uuteks väljakutseteks ja edulugudeks.

Vallo Põldaru

Vallo Põldaru

Digistrateeg, SEO spetsialist

Vallo Põldaru on tegelenud digiturundusega 10+ aastat. Sellesse ajavahemikku mahub erinevates digiturunduse valdkondades töötamine, ettevõtlusega alustamine ja oma SEO-suunitlusega agentuuri Strateeg loomine ning tihe koostöö teiste agentuuridega. Vallo Põldaru suurklientide hulka kuuluvad Delfi, City Motors, Reisidiilid, Hammas32, Sõbralt Sõbrale jpt. Ka on Strateegi asutaja töötanud rahvusvaheliste SEO klientidega nii Ameerikas, Balil, Saksamaal, Inglismaal, Norras, kui muidugi ka lähiriikides.

Alari

Digistrateeg, Google Ads

Samuel

Digistrateeg, ärijuhtimine

Kärt

Sotsiaalmeedia ja sisuloome

Marika

Copywriting, meiliturundus

Telli oma ettevõttele sisekoolitus

  •  

Võta ühendust

  1. Räägi oma vajadustest ja ideedest
  2. Koostame sobiva koolitusplaani ja pakkumise
  3. Valmistame koolituse ette ja viime läbi
  4. Vajadusel pakume edasist tuge ja teenuseid

 

Lisainfo

Vallo Põldaru
Tel: +372 5343 7725
vallo@strateeg.ee